Testuj Play Now TV za darmo przez 6 miesięcy

Sieć Play rozpoczęła testy nowej usługi w swoim portfolio- telewizji Play Now TV.

Reklama

Play Now TV

Telewizja Play Now TV dostępna będzie od 21 lutego. W testach udział może wziąć każdy- nie trzeba być klientem Play. Wystarczy udać się do dowolnego salonu fioletowego operatora aby podpisać umowę, odebrać zestaw za 0zł i zacząć korzystać. Ważna informacja- oferta dostępna jest tylko w salonach, nie można podpisać umowy przez internet.

Play TV Box z pilotem

W zestawie za 0zł dostajemy dekoder pracujący pod kontrolą Android TV 8.0 oraz pilot wyposażony w komendy głosowe.
Dekoder podłączamy kable HDMI do dowolnego telewizora. Pozwala na nagrywanie programów (posiada gniazdo microSD, złącze USB oraz 8GB wbudowanej pamięci), udostępnianie obrazu na urządzenia mobilne, odtwarzanie treści i programów w 4K oraz ma wbudowanego Google Chromecast. Producentem dekodera jest firma Sagem a urządzenie posiada certyfikat Netflixa.

Reklama

Testy

Usługa jest dostępna za darmo przez 6 miesięcy (czas trwania testów). W tym czasie Play zastrzega sobie możliwość ankietowania klientów odnośnie oferty. W ciągu czasu testów można bez podania przyczyny zwrócić dekoder bez dodatkowych kosztów. W przeciwnym wypadku umowa trwa 24 miesiące i kosztuje:

  • 35zł/msc dla nowych klientów
  • 20zł/msc dla obecnych klientów Play Now

W ramach abonamentu można nagrać do 30 godzin materiału w chmurze a telewizja podłączona do internetu Play nie powinna pobierać transferu.

Programy

Testerzy mają dostęp do kanałów z pakietu podstawowego oraz kanałów dla klientów TV BOX:

Pakiet podstawowy
Pakiet wyłącznie dla klientów TV BOX

Dodatkowo dekoder ma wbudowany tuner DVB-T/C więc można go podłączyć do anteny telewizyjnej lub kablówki. TV BOX posiada dostęp do internetu oraz Android TV co pozwala na korzystanie z m.in. HBO GO, Netflix, YouTube, Spotify oraz wielu innych różnych aplikacji czy usług.

Dodatkowe pakiety:

Pakiet EXTRA 20zł/msc
Pakiet SPORT 15zł/msc
Pakiet KIDS 10zł/msc
Pakiet HBO 25zł/msc

Dzięki usłudze Netflix w Play można wykupić dostęp do Netflixa i płacić razem ze swoim rachunkiem Play.

Usługa jest bardzo ciekawa a darmowe 6 miesięcy testów dla każdego jest fajnym posunięciem operatora. Warto się śpieszyć- liczba urządzeń jest ograniczona.

0 Udostępnień
Reklama

Radosław Resiak

Autor i redaktor naczelny bloga E-Strefa.com.pl