GTA: San Andreas za darmo na PC

Rockstar Games wydało dziś (17.09.2019) nowy program do pobierania gier studia.

Reklama

Aby otrzymać darmową legalną kultową odsłonę San Andreas wystarczy pobrać launcher ze strony firmy, zainstalować go i uruchomić.Następnie wystarczy kliknąć przycisk „Odbierz za darmo” i postępować zgodnie z instrukcjami.

Dzięki wspomnianemu programowi możemy przeglądać, ściągać i importować z innych platform gry studia Rockstar Games. Launcher pozwala również m.in na zapis postępów w chmurze oraz aktualizację gier.

Reklama

Czy to oznacza że RDR2 za niedługo pojawi się na PC?

Niektóre osoby odrazu mogą pomyśleć że prezentacja nowego programu związana jest z niedaleką premierą gry Red Dead Redemption 2 na PC- niestety na jakiekolwiek potwierdzenie będziemy musieli czekać jeszcze przynajmniej kilka tygodni jak nie miesięcy.

Czy gry studia będą pojawiać się na innych platformach?

Tego również nie wiadomo- niedawno w internecie były informacje o współpracy studia ze studiem odpowiedzialnym za Fortnite- Epic Games więc może to oznaczać że gry będziemy mogli kupować zarówno poprzez nowy Rockstar Games Launcher, przez Epic Games Launcher oraz prawdopodobnie przez Steama ale współpraca z Epic Games może go wykluczyć z tej listy.

Grand Theft Auto: San Andreas – komputerowa gra akcji stworzona przez firmę Rockstar North oraz wydana przez Rockstar Games. Jest to trzecia część serii Grand Theft Auto wykorzystujących grafikę 3D, a licząc również poprzednie dwuwymiarowe części, siódma. 26 października 2004 w Stanach Zjednoczonych i 29 października 2004 w Europie i Australii wydano ją na konsole PlayStation 2[1]. 7 czerwca 2005 roku w Stanach Zjednoczonych i 10 czerwca 2005 w Europie wydano ją na komputery i konsole Xbox. Promocja jest ograniczona czasowo.

27 Udostępnień
Reklama

Radosław Resiak

Autor i redaktor naczelny bloga E-Strefa.com.pl